Automaatika

Üha enam kogub maailmas populaarsust automaatika paigaldamine oma koduaia väravatele. Peamiseks põhjuseks on kindlasti mugavus, mida pakub puldist või telefonist värava avamine ilma autost väljumata.

Pakume väravaautomaatikat nii liugväravale kui ka tiibväravale/jalgväravale

Garaaživärava automaatika

Garaaživärava automaatika on sobiv nii uuele kui juba olemasolevale väravale. Kui mootor ei tööta, on süsteem mehaaniliselt lukustatud, kuna ajamil on tiguülekanne. Mugav avariivabastusseade võimaldab väravat avada ja sulgeda voolukatkestuse või rikke puhul käsitsi.

Kõik ajamid on varustatud valgustiga. Kõikidele ajamitele saab lisada fotoelemendid, mis takistavad värava sulgumist, kui andurite kaitsepiirkonnas on takistus. Samuti saab lisada pulte, GSM terminali, koodlüliti, võtmeterminali, kaardisüsteemi jne. Vajadusel on võimalik avada ka ainult osa väravast.

Liugvärava automaatika

 

Liugväravaautomaatika on sobiv nii uuele kui juba olemasolevale väravale. Kui mootor ei tööta, on süsteem mehaaniliselt lukustatud, kuna ajamil on tiguülekanne. Kõik meie ajamid on varustatud magnetiliste lõpulülititega, mis tagavad suure töökindluse ka madalatel temperatuuridel. Mugav avariivabastusseade võimaldab väravat avada ja sulgeda voolukatkestuse või rikke puhul käsitsi.

Kõikidele ajamitele saab lisada fotoelemendid, mis takistavad värava sulgumist, kui andurite kaitsepiirkonnas on takistus. Samuti saab lisada pulte, GSM terminali, koodlüliti, võtmeterminali, kaardisüsteemi, hoiatuslambi jne. Vajadusel on võimalik avada ka ainult osa väravast.

Tiibvärava automaatika

Tiibvärava automaatikatest on pakkuda seadmeid väikestele, madala kasutamissagedusega eramaja väravatele kui ka suurtele, tiheda kasutusega tööstusväravatele. Kõik meie ajamid on elektromehhaanilised ja varustatud magnetiliste lõpulülititega mis tagavad suure töökindluse ka madalatel temperatuuridel ja tänu sellele ei vaja väravad mehhaanilisi piirajaid.

Kõikidele automaatikatele saab lisada fotoelemendid, mis takistavad värava sulgumist, kui andurite kaitsepiirkonnas on takistus. Samuti saab lisada pulte, GSM terminali, koodlüliti, võtmeterminali, kaardisüsteemi, hoiatuslampi jne. Vajadusel on võimalik avada ka ainult ühte väravapoolt.